Našla si nového ochránce

Ze dne na den stáhla žádost o rozvod a vrátila se za manželem do Finska. Nicméně hudebník TIMO TOLKKI (54) zřejmě není jediným mužem, kterého ve svém životě DOMINIKA GOTTOVÁ (47) má

Její život se během několika hodin otočil o sto osmdesát stupňů. Dcera legendárního zpěváka Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (47) na poslední chvíli zase mění svoje rozhodnutí. Se svým manželem Timem Tolkkim (54) se chtěla už dlouhou dobu rozvést, ale žádost nakonec stáhla.

Také vás může zajímat ...

Chtěla dát manželovi ještě jednu šanci. „Nevím, zda dělám chybu, ale prostě Tima stále miluji. Chceme dát věci do pořádku a žít mimo dohled lidí,“ pronesla před několika týdny Dominika.

Timo měl sehnat bydlení

Když konečně dorazila do Finska za svým milovaným, její idylka se ale začala hroutit. Ani ve Finsku totiž nebylo všechno růžové. Ona i manžel se potýkali s finančními problémy, a navíc neměli kde bydlet. Timo jim měl domluvit nějaké sociální bydlení, ale kdoví, jestli nešlo jen o plané sliby.

Dominika chtěla na veškeré starosti zapomenout, a proto údajně sáhla po láhvi alkoholu.

Chtěla vše skončit

To ale nebyl nejlepší nápad, protože ji poté přepadly sebevražedné myšlenky. Prozradila, že chtěla vyskočit z pátého patra. Naštěstí vše dobře dopadlo, její manžel jí v tom zabránil. Bohužel kvůli tomu ale zmeškala let zpátky do Česka, kde potřebovala dořešit některé pracovní závazky.

Jiné informace zase hovoří o tom, že psala přátelům, jak si podřeže žíly. Nakonec se Dominice podařilo vrátit do Česka a na letišti ji navíc čekalo velké překvapení. Čekal tam na ni totiž nápadník s obrovským krásnou kyticí. Když k němu Dominika došla, byl z ní natolik unešený, že před ní dokonce poklekl, aby jí květiny předal.

Chce ji mít u sebe

Spekulovalo se o tom, jestli nejde o Dominičina tajného milence, kterého už nebavilo se skrývat. Nový ochránce Dominiky Gottové se jmenuje Petr Veselý a v minulosti byl spojován také se zpěvačkou Ivetou Bartošovou (†48).

S Gottovou si údajně píše už přes rok a taky se měli často stýkat. Petr dokonce Dominiku chodil v minulosti navštěvovat do lahůdkářství, kde pracovala. Z jeho slov je znát, že ke Gottové cítí něco víc než jen přátelství.

Byl by totiž rád, kdyby s ním zůstala v Česku. „Když bude chtít, budu jí pomáhat. Budu jí platit nájem. V Helsinkách by to s ní nedopadlo dobře,“ prohlásil Veselý. I Dominika se k Petrovi chovala velmi vlídně, oba se objímali a zdálo se, že k sobě mají blízko.

Nakonec odjela bez něj

Víc se ale Gottová k Veselému nechtěla vyjadřovat. Možná s ním randila ještě před tím, než se rozhodla vrátit se k manželovi Timovi. Tomu asi snímky pořízené z pražského letiště radost neudělají. Záchrana jejich manželství je tedy nejspíš vyloučená.

Je ale dobře, že má Dominika někoho, na koho se může spolehnout, a třeba jí pomůže od jejích démonů. Psychicky nemocný Timo má co dělat sám se sebou. Petr nejspíš bude Dominiku přesvědčovat, aby zůstala v Praze, a asi mu to nedá velkou práci. Pokud je do něj zamilovaná, nebude se dívat nalevo napravo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama