Našla si už Dara náhradu za Rytmuse?

I když se slovenská popová zpěvačka Dara Rolins (45) a její expřítel, rapper Patrik Rytmus Vrbovský (41), snaží působit po šokujícím rozchodu jako přátelé, jejich podivný vztah se začíná pořádně zamotávat.

Také vás může zajímat ...

Nejenže už Patrik jen několik málo měsíců po rozchodu přiznal svou lásku k mladé moderátorce Jasmině Alagič (28), ale také Dara nezůstává pozadu. Teď se začíná potvrzovat, že mezí ní a fešákem Dávidem Mészárosem (29), se kterým natočila hodně žhavý klip, skutečně něco je.

„Dávid se s Darou i nadále potkává, má za ní dokonce jezdit do Prahy,“ prozdradil informovaný zdroj z jejich okolí. Možná mají obě celebrity mezi sebou tajnou soutěž, kdo z nich bude v novém vztahu nakonec více na očích. Ačkoli obě ženy o sobě nešetří lichotkami, jedno je jisté: na návrat blondýny to už rozhodně nevypadá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...