Našla si už za manžela náhradu?

Český seriál z této slovenské krásky udělal hvězdu. Nyní SOŇA NORISOVÁ (46) netuší, kam dřív skočit. Má stejný problém i v osobním životě?

Jedni ji zbožňují, druzí jí nemohou přijít na jméno. Soňa Norisová (46) budí stejné rozporuplné pocity jako kdysi její mladší sestra Zuzana (41). Ovšem co se týče mužů, ti mají na Soňu povětšinou jednoznačný názor.

Také vás může zajímat ...

Je to pořádná kočka, která by stála za hřích. A to samozřejmě dělá herečce dobře. Hůř už je ovšem ale jejímu manželovi, který nájezdy nápadníků musí nějakým způsobem ustát. Tedy pokud jsou zrovna s manželkou spolu. Víc času totiž Norisová tráví v Česku a manžel tak údajně ztrácí přehled o tom, co zrovna jeho žena dělá a s kým.

Chodila se závislákem

Vždycky to byla pořádná divoška. Údajně nechyběla na žádném večírku a většinou z nich měla chodit jako poslední. I její dětství bylo velmi divoké. Vyrůstala totiž především mezi kamarády než mezi kamarádkami.

Četla mayovky a víc než na zemi trávila čas na stromech. Maminka s ní tak měla jenom samé starosti a bála se o ni. A to jí zůstalo až do puberty. Pak se začala orientovat na jiný druh zábavy.

Velkou láskou Soni Norisové byl kdysi její herecký kolega Dušan Cinkota (49). Jejich láska vypadala na to, že vydrží opravdu dlouho. Bohužel se jí do cesty postavilo něco nepřekonatelného – Dušanova drogová závislost, o které Soňa hodně dlouho nevěděla.

Sám Cinkota, který se později dostal i za mříže, přiznal: „Vztah se Soničkou jsem jednoznačně profetoval.“ Dodnes jí ovšem zůstala tak trochu chlapská povaha. Dokáže si se vším poradit sama a pomoc muže podle svých vlastních slov nepotřebuje.

Kdykoli jí tak někdo chtěl například pomáhat s kočárkem do tramvaje či ze schodů, když byl ještě její syn Michael (14) malý, zarazilo ji to. Žádnou pomoc totiž nepotřebovala.

Mají netradiční vztah

Vždy se spoléhala jenom sama na sebe. Proto má se svým manželem trochu zvláštní vztah. Ačkoli má ráda, když je muž gentleman, její manžel Adrian Rajtner (52) se jím odnaučil být.
Zjistil totiž, že to jeho žena nevyžaduje.

Jenže dnes se jí po tom přece jen občas zasteskne. Jakého si ho ale vycvičila, takového ho má. Naštěstí když ale točí v Česku seriál, je na manžela i na syna spolehnutí v tom, že se o sebe dokážou postarat i bez její pomoci.

Začal na ni manžel žárlit?

A ti dva už si tak zvykli na to, že je Norisová častěji v Česku než na Slovensku, že jim ani nevadí, když ji dlouhé týdny nevidí. Když ale začala být díky seriálu Policie Modrava a V.I.P. vraždy stále oblíbenější, něco se mezi manželi mělo změnit.

Rajtner údajně začal žárlit poté, co zjistil, že jeho manželce chodí desítky nabídek na rande měsíčně. Stala se velmi žádanou, a to nejen z pracovního hlediska. V brýlích s rudými či zrzavými vlasy byla pro muže naprosto neodolatelnou.

Navíc byli celí paf z jejího slovenského temperamentu. A i když se jako manželka a matka dost zklidnila a už nevymetá večírky jako dřív, přesto v ní stále něco živočišného zůstává.

Muži to samozřejmě cítí a pak mají pocit, že u ní mohou dostat šanci. Norisová však podle všeho zůstává neoblomná, a to i přesto, že by si z nápadníků dozajista vybrala. Údajně jde občas i o velmi mocné a movité muže.

Muži ji vnímají jako sexy dračici

Překvapivé pro někoho však může být zjištění, že se údajně líbí především mladším mužům. V kostýmcích, které nosí v seriálu, totiž vypadá jako učitelka, a to hodně mužům imponuje. Je přísná, ale vtipná a chytrá. A neuvěřitelně sexy.

Její muž si to ale dle názoru jejích kamarádek příliš neuvědomuje, a tak ji ještě donedávna nechával dělat to, co se jí jen zlíbilo. A ač má tady v Česku spoustu práce s natáčením, pře
ce jen se najdou chvilky, kdy se může trochu povyrazit.

Letos se totiž začalo spekulovat nad tím, že si na ni dělal zálusk nejeden kolega. Nejdříve si všichni mysleli, že jde o Filipa Tomsu (36), s nímž natáčí seriál Policie Modrava.

Má snad milence?

Pak se ale začalo spekulovat o Patriku Děrgelovi (31), který si se svou kolegyní údajně také velmi rozuměl. Objevují se však i takové názory, že by Soňa mohla mít nějakého milence, rozhodně ale ne z hereckého prostředí.

Kdykoliv údajně byla s nějakým mužem viděna, vždy mělo jít o zcela neznámého člověka. Kolegové ji však brání, že je to vždy nějaký její známý nebo kamarád, o kterém rozhodně nikdo nepředpokládá, že by spolu měli nějaké pletky.

Vyloučeno to však není. Říká se o ní, že jako náctiletá, ale i po dvacítce měla na každém prstu hned několik mužů, moc dobře věděla, že jí leží u nohou. a třeba se jí po tom zastesklo. O prázdninách podle všeho tráví čas doma na Slovensku, ale rozhodně tam nemá mít v plánu zůstat celé volno.

Musí zase dál natáčet, ale tentokrát ji manžel podle všeho nebude pouštět s úplně lehkým srdcem. Zřejmě se bojí, že by se mu už třeba nemusela vrátit. To by však Norisová nikdy neudělala. Pro rodinu by se rozkrájela.

Na druhou stranu si moc dobře uvědomuje, že její syn brzy bude natolik starý, aby případný rozchod rodičů zvládl.

Práce, nebo rodina?

Soňa měla svému muži několikrát nabízet, aby se třeba odstěhoval za ní do Česka, ten měl ale vždycky odmínout s tím, že má strach, aby si tu našel práci. Dokud tu ale Soňa bude pracovat, jejich vztah je v ohrožení

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...