Našla si už za partnera náhradu?

Vždy si měli co říct, ale za poslední dobu jejich kamarádství možná přerostlo v něco víc. Herečka a komička Iva Pazderková (40) několik měsíců tvrdě dřela v posilovně, aby se mohla účastnit letošních závodů v Bikini fitness.

Utajila rozchod s letitým přítelem?

Také vás může zajímat ...

Měla sice svého osobního trenéra, ale největší oporou jí i přesto byl svalnatý zpěvák Václav Noid Bárta (39), který má s posilováním přece jen větší zkušenosti. I on se účastnil zmíněných závodů a v průběhu příprav se měli sblížit víc než jen jako kamarádi.

Přítel není vidět

Iva se se svým přítelem Hynkem (35) nikde neukázala už pár měsíců, a většinu času trávila v posilovně nebo s Vaškem. Znají se sice už dlouho, jejich vztah ale nikdy nepřekročil přátelskou úroveň. Nyní se však zdá, že jiskra přeci jen přeskočila.

Její přítel sportu moc rozumět nemá, a tak Ivě asi neměl moc v čem pomoct. Zato Vašek, ten se jí snažil pomoct, co se dalo. Dojde tak k rozpadu jejího letitého vztahu? Je možné, že Iva už s Hynkem dávno pár netvoří a změnou životního stylu řeší zlomené srdce

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...