Našla toho pravého

Třikrát rozvedená herečka, kterou proslavila role v seriálu Sex ve městě, Kim Cattrall (64) je ve svém soukromém životě po letech znovu skutečně spokojená.

„To čekání stálo za to,“ pochvaluje si vztah s Russellem Thomasem, s nímž se potkala před čtyřmi lety. „Má ostrý smysl pro humor a také se na něj dobře kouká,“ chválí ho kudy chodí.

Také vás může zajímat ...

A ačkoli už se jí v minulosti rozpadla hned tři manželství, rozhodně nelze vyloučit, že do svazku manželského vstoupí i počtvrté. Sice už poznala, že ani to nezaručí, že vztah vydrží, ovšem pokud by ji v dohlédne době Russell požádal o ruku, asi by ho nedokázala odmítnout.

Poslední rozvod navíc absolvovala před dlouhými šestnácti lety a během let, které strávila coby svobodná, jistě měla dost času si srovnat v hlavě, co vlastně od vztahu chce. A zdá se, že čekání na toho pravého se v tomto případě rozhodně vyplatilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama