Nastartujte svoje tělo

Pokud metabolismus nefunguje správně, nemůžeme zhubnout. Trápíme se dietami. Co to ale zkusit vzít za jiný konec.

Abyste docílili své vysněné váhy, je důležité věnovat pozornost metabolismu a tomu, jak rychle tělo umí přijatou stravu zpracovat. Jíst můžete jen zeleninu a ovoce, ale když bude tělo tuky a cukry spalovat pomalu, nezhubnete.

Také vás může zajímat ...

Jezte víckrát denně

Tři jídla denně jsou dobrá, čtyři nebo pět jídel je však lepších. Zmenšete si velikost porcí a raději si dejte svačinu před obědem a před večeří.

Ke snídani jezte bílkoviny

Nejlépe tělo nastartujete bílkovinami. Snídejte míchaná vejce, vejce natvrdo anebo omeletu z vaječných bílků.

Udržujte se v pohybu

Nemusíte sportovat, abyste zhubli, důležité je se hýbat, kdykoli to jen jde. Pokud se vám denně podaří udělat sedm až deset tisíc kroků, jste na dobré cestě k vysněné postavě.

Dejte si matcha čaj

Šálek zeleného čaje matcha v prášku před spaním dokáže s vaším tělem hotové divy. Podle vědeckých studií dokáže zvýšit rychlost spalování tuků o neuvěřitelných čtyřicet procent. Společně s čajem můžete začít užívat i probiotika, která rychleji odbourávají břišní tuk.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama