Naštvala své kolegyně

Herečka Michaela Badinková (40) se nedávno podělila o svůj názor ohledně plastických zákroků. Podle ní by se ženy neměly začít vylepšovat hned ve chvíli, kdy jim na obličeji vyskočí první vráska. Herečka si myslí, že stárnout by se mělo s grácií.

Ženy podle ní zrají jako víno a není potřeba se vylepšovat. Nicméně podle svých kamarádek si Michaela tak trochu protiřečí. V jiném rozhovoru zmínila, že se plastikám v budoucnu nebrání. Asi je pro ni v jejím věku předčasné představit si, jak bude mít někdy vrásky.

Také vás může zajímat ...

Ovšem její povolání je ke stárnutí kruté a mohla by později přijít o kšefty. To jí říkají i její přítelkyně. Ona si však vede svou a kolegyně z Ordinace v růžové zahradě už s ní údajně kvůli jejím názorům nevydrží ani v maskérně.

Některé hereččiny kamarádky už si totiž na nějakou tu výplň zašly. Samozřejmě jim na to Badinková hned musela říct svůj názor. Měla jim totiž vyčíst, jak zákrok podstoupily zbytečně a příliš brzy, na což odpověděly, že už se na to zkrátka cítily.

Všechny už jsou asi na Michaeliny připomínky zvyklé, ovšem za zády si o ní šuškají. Nemohou se asi dočkat, až na ni také dojde a půjde pod kudlu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...