Naštvaná Bohdalka: Já nejsem lakomá!

Naše herecká legenda, která letos v květnu oslaví požehnanou devadesátku, neporovnatelná a věčná Jiřina Bohdalová (89), se pokusila rázně vyvrátit letité pověsti o své lakotě.

„Ti, co mě znají, vědí, že to není pravda. Já jenom neumím být rozhazovačná,“ tvrdí rázně a vysvětluje, že v mládí zažila bídu. Když jí kdysi komunisté zatkli tatínka, byla na škole a živila celou rodinu včetně maminky, která se zhroutila.

Také vás může zajímat ...

Zapisovala si prý každý padesátník a v hlavě má zakódováno, že musí neustále myslet „na pak“. Je pravda, že ke své rodině je vyloženě štědrá, vždyť oběma svým vnukům pořídila nemovitost.

Zbývá dořešit, odkud se berou historky, které její nadměrnou shánčlivost dokládají, kdy třeba trumpetista Laco Déczi (82) vzpomínal, jak se pokoušela „znárodnit“ pohoštění v Lucerně. Půjde jistě o nezodpovědné pomluvy!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama