Naštvaná Jílková ve válce s kolegy!

Oblíbená moderátorka Michaela Jílková (51), známá především z pořadu Máte slovo, vytáhla do boje proti reklamám. Otevřeně sdělila, jak moc jí vadí, že známé osobnosti propagují nejrůznější půjčky, kvůli nimž se nechají obyčejní lidé nalákat, a pak se mohou dostat do problémů.

Tak poté riskují, že jim případně zabaví majetek. „Milí diváci, nevěřte těm známým osobnostem, které vám propagují nejen diety, ale i půjčky a tak dále. Já jsem na to trošku alergická,“ rozčílila se Jílková.Ta se snažila divákům otevřít oči a ukázat, že známé osobnosti za reklamu dostanou pohádkový honorář, ale produkt nebo službu, kterou propagují, ve skutečnosti vůbec nevyužívají.

Také vás může zajímat ...

Přestože nikoho nejmenovala, tak není těžké uhodnout, na koho narážela.

Jde především o Romana Vojtka (47), jenž láká na úvěry, dále hvězdu StarDance Marii Doležalovou (32), Marka Taclíka (46), který má sám na krku pár exekucí, nebo třeba kutila Láďu Hrušku (41). Opravdu to Míše tak moc vadí, nebo v tom bude obyčejná závist?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama