Naštvaná na celý svět. Proč zuří?

Jak se zdá, chmury ze současné situace se nevyhýbají ani slavným. Podle toho, co herečka Jiřina Bohdalová (89) píše na svém profilu, je jasné, že i ona propadá depresi. Koneckonců, jak všichni víme, herečku při životě udržuje neutuchající elán, který teď ale vzal za své.

Také vás může zajímat ...

A rázem má hodně času k přemýšlení, což jí rozhodně nedělá dobře. Mísí se v ní zloba na chování lidí se strachem, co bude dál. Sama přiznává, že v jejím věku a v tomto čase, kdy nemůže pracovat, má bohužel spoustu času na přemýšlení a na srovnávání.

A vůbec se jí to nelíbí. Názory různých lidí a dennodenní zprávy ji nenechávají klidnou, jak se svěřila, a zároveň přiznala, že ji ani tolik netrápí, že teď nemůže hrát v divadle, jako ta podivná zloba mezi lidmi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...