Naštvaný na svět. Co ho tak vytočilo?

Není to dlouho, co Zdeněk Pohlreich (63) tvrdil, jak se mu hnusí slevové portály a nerad láká hosty na výhodné akce. Chvíli prý uvažoval, že s gastronomií sekne, protože ho nynější situace totálně znechucuje. Začal uvažovat o návratu do televize.

Také vás může zajímat ...

A také se objevil i v seriálu Slunečná. Vaření ale miluje, takže se nechce hned vzdát. A tak i on nyní zve na výhodné menu. Plotny a sporáky u něj totiž jedou dál! Restaurace zůstává otevřená pro hosty hotelu. Pohlreich se tedy rozhodl této situace využít a vařit i pro lidi z venku.

Speciální menu kuchař pojmenoval „Šéfův lunch box“. Ten zahrnuje polévku, hlavní jídlo a dezert od Pohlreicha. To všechno za neuvěřitelných 249 korun! Za tu cenu byste si jindy jen stěží objednali pokrm pouze jeden!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama