Nasypal si popel na hlavu

O americkém herci Liamu Neesonovi (66) se přednedávnem mluvilo v té souvislosti, že snad dočista ztratil rozum. Řekl totiž, že chtěl kdysi zabít černocha, který prý měl znásilnit jeho známou. Patrně si svým rasistickým gestem proti sobě poštval mnoho svých příznivců a především ztratil i nějaké pracovní příležitosti.

Také vás může zajímat ...

Celá tato situace ho prý dohnala k šíleným obavám týkající se konce jeho kariéry. Nepochybně proto se nyní písemně omluvil za svůj drsný výrok. Neeson sdělil, že jeho tehdejší tvrzení ho velmi mrzí a stydí se.

„Nepomyslel jsem však na to, co tím způsobím a kolika nevinným lidem ublížím,“ dodal s lítostí úspěšný herec..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama