Natáčení Ulice je pro ni utrpením

Asi jen sotva si Bohdana Pavlíková (42) představovala, že by se pro ni její milovaná práce mohla změnit v hotové peklo. Přesně to se ale bohužel stalo, když si scénáristé vymysleli, že její seriálová postava Jindry otěhotní.

Také vás může zajímat ...

Herečka přijala scénář tak jak byl a nejspíš si vůbec nepřipouštěla, jak moc se jí natáčení s miminkem dotkne. Pavlíková totiž po dítěti vždy velmi toužila, osud k ní však nebyl přívětivý a potomka se nikdy nedočkala.

„Když jsem děti mít mohla, nebylo s kým,“ vysvětlovala herečka s tím, že nyní těhotenství již není možné. Z toho důvodu pro ni začátky natáčení s malou holčičkou nebyly vůbec snadné. Z nejhoršího se prý už dostala, přesto stále uvnitř trpí a pravidelně prožívá velkou bolest.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...