Natálie Kocábová: PIJE PROJÍMADLO A POŘÁD BREČÍ

Nemá důvod k depresím

Mladá zpěvačka je důkazem toho, že se nemocná duše dává těžko do pořádku.

S psychikou zpěvačky NATÁLIE KOCÁBOVÉ (32) to bylo vždy jako na houpačce. V posledních letech se ale zdálo, že se tato dvojnásobná máma už dala přece jen trochu dohromady. Opak je však pravda. Dcera slavného muzikanta MICHAELA KOCÁBA (62) se po dvanácti letech rozvedla s manželem ŠTĚPÁNEM a v depresích se zmítá dál.

Přiznala to zcela otevře ně ve svém posledním rozhovoru, kde se mimo jiné rozpovídala i o tom, jak ji stále trápí její váha.

Bude šťastnější, až zhubne?

„Brečím, řvu, posílám všechny do…, dělám si psychotesty, piju víno, říkám, že už nekouřím, přitom tajně za domem kouřím a u toho strašně brečím,“ svěřila se Kocábová, která se prý dokáže rozplakat kdekoli a v jakékoli situaci. A přestože už má opět partnera, pořád bojuje se svými kilogramy. „Snažím se jíst chilli kvůli trávení, jím tedy hlavně guttalax,“ popisuje svou podivnou životosprávu.

Také vás může zajímat ...

„Ještě zhubnu těch sedm devět kilo a začnu se mít ráda,“ myslí si Natálie, jež své deprese přisuzuje právě kilům navíc. Ví totiž, že vlastně nemá důvod být nešťastná. „Vždyť co mi chybí? Práci mám, peníze nějaký mám, rodiče mám,“ vypočítává.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...