Naučte se rychle a správně malovat oční linky

Doteď jste k výrazným očním linkám nenašla důvěru? Vězte, že namalovat si téměř během okamžiku pravidelné oční linky není žádná věda. Právě naopak.

Chce to jen trochu praxe. Tvary navíc můžete střídat podle momentální nálady nebo příležitosti.

Také vás může zajímat ...

Přírodní kráska, nebo Kleopatra?

Jednou tak můžete působit opravdu decentně s jemnou linkou a jindy zase jako svůdná Kleopatra s protáhlýma kočičíma očima. Pokud patříte mezi ty odvážnější, můžete po tréninku sáhnout také po jiné než jen černé barvě. Třeba modré nebo zelené. Abyste si učení usnadnila, rozhodně si pro to vyhraďte dobu, kdy zrovna nikam nespěcháte.

Chystání ráno do práce na poslední chvíli tak není zrovna ideální. Začněte nejprve s tekutými linkami v podobě fixu. S ním je totiž aplikace o něco jednodušší než se štětečkem a černou barvou.

Kde máte na očním víčku začít a kde naopak skončit?

Krok za krokem

Ideální je nakreslit si nejprve ocas linky. Tedy linku u vnějšího koutku. Od něho veďte lehce nad řasami až k vnitřnímu koutku. Poté teprve vykreslete vnitřek. Uvidíte sama, že po několika pokusech vám to nezabere více než pár minut. Uvidíte, že černé linky udělají na vzhledu a výrazu vašich očí hodně.

Minimálně docílíte dojmu, že jste si na ranním líčení dala záležet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...