Návrat k expartnerovi

Zase se nechala přesvědčit a vzala svého expartnera na milost. Jak jsme již informovali, herečka Michaela Kuklová (52) se před pár týdny rozešla se svým o dvanáct let mladším partnerem Josefem Wittnerem (40).

Ten jí ale nedal pokoj, neustále ji kontaktoval a přesvědčoval o své lásce. Herečka, která momentálně statečně bojuje s rakovinou prsu, mu dala sbohem poté, co zjistila, že si naivní Josef ještě přeje dítě.

Také vás může zajímat ...

Herečka je zase šťastná

Navíc Míša neustále řeší věkový rozdíl. Ten přitom není vůbec patrný. Kuklová přiznala, že trpí nízkým sebevědomím a poslední ranou bylo, když přišla při operaci o své vnady.

Otevřeně přiznává, že už se těší na plastiku, jenže tu si může nechat udělat nejdřív v létě, a to ještě tehdy, pokud dobře dopadnou lékařská vyšetření.

Proto partnera odmítala, nechtěla ho svazovat. Kuklová prozradila, že se nechala přemluvit a jsou zase pár. Snad jim to vyjde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...