Návrat ztraceného synovce

Z pěvačka Heidi Janků (55) si může oddechnout. Po zdlouhavém pátrání po nezvěstném prasynovci Tomáškovi (4) má konečně celá kauza svůj šťastný konec. Malého chlapce našla nakonec policie až po dlouhých sto dnech v daleké Indonésii, kam ho odvezl bratr jeho matky, která ho chtěla skrývat před synovcem Heidi Tomášem Figurou (38) a zamezit mu tak v kontaktu.

Také vás může zajímat ...

„Teď bude důležité, aby byl Tomík v klidu a zvykl si na normální život, protože to, co žil doposud, normální určitě nebylo,“ vysvětlila Janků, které tak konečně ubyla jedna životní starost. Nicméně si chlapec ještě prožije další peklo, jelikož jeho matka je nyní ve vazbě a rozhodně mají všichni před sebou dlouhou soudní tahanici.

Tak snad si z toho celá rodina odnese co nejmenší psychickou újmu a Heidi se bude moci věnovat svým potřebám a najde třeba útěchu v nějaké nové mužské náruči.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...