Navrátilý režisér se fotil v parku

Kvůli zrádné meningitidě strávil jedenáct měsíců po špitálech režisér Jiří Menzel (80), než si ho manželka Olga Menzelová (44) mohla odvézt domů.

Teď už ho vozí na vozíku i na vycházky do parku, a podle fotky, kterou umístila na facebook, vypadá pan Jiří už dost dobře, i když je znát, že ho Olga do podzimního sluníčka patřičně upravila a vyštafírovala. Je hubený, ale to se dalo po celém tom martyriu čekat. Olga přitom neskrblí slovy chvály na adresu léčitele Jaroslava Doubravy (58): „Je zázrak, že Jiří vůbec přežil!

Také vás může zajímat ...

Když k němu začal docházet léčitel Jaroslav Doubrava, manžel se okamžitě začal zlepšovat,“ tvrdí. Zároveň Menzel pije i speciálně sestavené výživné čaje, které mu dodávají do těla mj. i minerální látky, zvyšující jeho vitalitu.

Zdá se, že se co nevidět už projde „po svých“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...