Naznačil jí na dálku, že jako matka za moc nestojí

Zdá se, že atmosféra mezi bývalými manželi Lucií Vondráčkovou (40) a Tomášem Plekancem (37) je stále napjatá. Hokejista tomu moc nepomohl, když naznačil, že zpěvačka jako matka za moc nestojí!

Trojnásobný otec Tomáš Plekanec (37) využil Dnu matek k tomu, aby poděkoval dvěma ženám, které mají v jeho životě speciální místo. „Nejlepší maminky na světě,“ napsal ke snímku, na kterém byla jeho současná partnerka Lucie Šafářová (33) a matka Květa.

Také vás může zajímat ...
Tomáš se po boku tenistky chová jako vyměněný

Tak trochu ale zapomněl na Lucii Vondráčkovou (40), se kterou strávil několik let a společně přivedli na svět dva syny. „A co Lucie, tu sem nedáte? I když spolu nejste, je to matka vašich dětí,“ vyčinila mu jedna z internetových uživatelek. „Nechte antipatie stranou a chovejte se jako chlap,“ vybídla ho. Rozvod s oblíbenou zpěvačkou stále některým leží pořádně v žaludku.

Není to poprvé, co Tomáš zpochybnil kvality Lucie coby matky.

V minulosti prozradil, že musel platit drahé pomocnice v domácnosti a nebýt jídel z donáškových služeb, jeho synové by se ani nenajedli

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama