Nealko osvěžení v parných letních dnech

Léto je dobou setkávání s přáteli při posezení na terase, pikniků nebo grilování. Tyto příjemné chvíle strávené s těmi, které máte rádi jsou často spojené s pitím alkoholických nápojů. V létě většina lidí nepohrdne sklenkou dobře vychlazeného sektu, nicméně jistě znáte situaci, kdy někdo z pozvaných zrovna alkohol pít z různých důvodů nemůže.

Rotkäppchen Désalcoolisé Blanc je svěží ovocná varianta pro všechny, kteří milují sekty, ale chtějí nebo musí se obejít bez alkoholu. Jemná žlutá barva, vůně sušeného ovoce a chuť připomínající zralá jablka a hroznovou šťávu – tak chutná šumivé potěšení. Navíc má o 50 % méně kalorií. K dostání od 139 Kč.

Abyste své hosty mohli ohromit, připravili jsme pro vás tip na letní koktejl.

Letní sangria – suroviny:
Složení pro 4 až 6 porcí:
50 g cukru
1 citron
1 červené jablko
1 pomeranč
1 nektarinka
10 bílých a tmavých bezsemenných hroznů
100 g jahod
2 láhve Rotkäppchen Désalcoolisé Blanc
kostky ledu

V hrnci smíchejte 50 g cukru a 50 ml vody, a zahřívejte na mírném plameni cca 2 minuty (nevařte). Nechte vychladnout. Jablko nakrájíme na tenké plátky a pokapeme šťávou z citronu. Umyjte pomeranč pod horkou vodou, osušte a nakrájejte na tenké plátky. Nektarinky, nakrájejte na tenké plátky a hrozny s jahodami na polovinu.

Do mísy následně dejte nakrájené ovoce a cukrový sirup, promícháme a ponecháme 10 minut odstát. Přidejte sekt a kostky ledu. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...