Nebavilo ji se pořád schovávat?

JAKUB PRACHAŘ (36) se snažil svůj vztah s modelkou DENISOU DVOŘÁKOVOU (29) držet po celou dobu pod pokličkou, a možná právě proto ho pustila k vodě. Stejně tak náhle, jako jejich vztah začal, tak i skončil.

Nemohla se jejich láskou ani pochlubit

Také vás může zajímat ...

Jejich románek začal velmi brzy po tom, co se herec rozešel se svou manželkou Agátou Hanychovou (35). Možná proto byl vztah herce Jakuba Prachaře (36) a modelky Denisy Dvořákové (29) tak hojně propíraný.

Jeho manželství bylo jeden velký problém, není tedy ani trochu divu, že si herec hned našel někoho jiného. Zřejmě chtěl na všechno hodně rychle zapomenout. Spoustě lidí to bylo podezřelé a začali si dokonce myslet, že s Denisou randil ještě v době, kdy žil s Agátou.

Herec se ale k celé situaci nevyjadřoval a užíval si svého tajného vztahu s novou láskou. Mělo to ale jeden háček. Modelce už se přestávalo líbit, jak se musí s Jakubem schovávat.

Dával jí drsné zákazy

Dvořáková se asi jako každá žena, chtěla svým fešným přítelem všem pochlubit. To ale nemohla. Jakub jí totiž měl zakázat, aby jejich společné fotky kdekoli sdílela. Také se spolu skoro neukazovali ve společnosti, protože nechtěl, aby ho s modelkou někdo viděl.

Denisa to zpočátku chápala, ale postupem času jí došlo, že v takovém vztahu asi setrvávat nechce, protože na to zkrátka nemá povahu. Přednedávnem se ukázalo, že se pár skutečně rozešel, což klasicky ani jeden z nich nepotvrdil, ale dosvědčil to jeden jejich blízký známý. Jakub to ale asi těžce nese, přibral a má teď dokonce přebývat u své maminky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...