Nebojte se barevných laků na nehty!

Letošní léto přeje odvážným ženám, které se nebojí aktuálních trendů a jsou rády, když jsou vidět. Pokud jste taková i vy, pak by neměl ve vaší kosmetické taštičce chybět barevný lak. Ovšem pozor, není barva jako barva. Ne všechny odstíny laků na nehty budou ale letos v létě aktuální. Které si tedy pořídit a které naopak nechat na později?

Zapomeňte na křiklavé či hodně tmavé barvy, nosit se totiž nyní budou zejména jemné pastelové tóny!

Také vás může zajímat ...

Žlutá

Ty tam jsou doby, kdy vévodila neonově žlutá barva. Trendy budete jen s jejím jemným pastelovým odstínem. Jako první se tahle barvička objevila na přehlídkových molech a pomalu se začíná dostávat i do běžného života ženy.

Fialová

Věděli jste, že barva ultra violet byla vyhlášena barvou letošního roku? Není proto divu, že má tahle příjemná barva připomínající šeříky nebo levanduli své místo i na nehtech. Volit můžete od nejsvětlejších tónů až po ty jemně tmavé.

Oranžová

Odvážným štěstí přeje! Přesto, že léto odvážným opravdu přeje, pokud si zvolíte lak oranžový, sáhněte po světlém odstínu. Pomerančová barva zářící na metry daleko není tou správnou volbou.

Červená

Barva lásky a vlčích máků nesmí ve vaší výbavě rozhodně chybět. Ovšem pozor, zatímco v zimě se nosily tóny ohnivě rudé, s příchodem letní sezony přejděte na jemně korálově červenou. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...