Nebojte se výrazných šperků

Hitem jsou totiž spíše výraznější barevné kousky. Tak na co čekáte? Ať už upřednostňujete náhrdelníky, náušnice nebo prsteny, teď je ten správný čas na to si jich pár pořídit!

Výrazné náhrdelníky

Také vás může zajímat ...

Vyřádit se můžete co do barev, tak i do materiálů.

V těchto letních měsících jsou moderní flitry, kamínky i korálky. A to od žluté přes červenou až po křiklavou růžovou či zelenou. Výběr náhrdelníku vždy volte podle výstřihu a vlastního vkusu. Je totiž velmi důležité, jak se ve špercích budete cítit, a tudíž jak budete působit na své okolí.

Dlouhé visací náušnice

Ne každému sluší a je potřeba k nim doladit účes. Vybrat si můžete třeba provedení z jemných dlouhých bavlnek. Sáhněte po nich hlavně v případě, že si na sebe vezmete oblečení světlé univerzální barvy jako je třeba béžová nebo pudrová.

Pokud si v obchodě vyberete takové, které jsou zkombinovány se žlutým nebo bílým kovem, vězte, že jste narazila na opravdu nadčasový kousek, který se vám bude hodit ještě dlouho.

Originální prsteny

Také prsteny by měly na vaší ruce na první pohled zaujmout.

A to ať už se někoho chystáte obejmout, podáváte mu ruku nebo se seznamujete úplně s někým novým. Právě prsten vám pomůže udělat ten nejlepší první dojem. Prsteny nemusí být velké, ale měly by obsahovat zajímavý prvek.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...