nebrání se románkům s kolegy

Herečka TÁŇA VILHELMOVÁ (41) se netají tím, že téměř vždy podlehne někomu ze svých hereckých kolegů. S několika herci mela dokonce tvořit milenecký pár. Koneckonců, i s VOJTOU DYKEM (34) se dala dohromady v práci.

Měl by být na pozoru? Manželka zpěváka Vojty Dyka (34), Táňa Vilhelmová (41), měla mít románek s většinou svých hereckých kolegů. Ona sama se k tomu nedávno přiznala. „Tohle se mi stává opravdu často většinou s herci, co hrají titulní roli,“ svěřila se Vilhelmová.

Také vás může zajímat ...

Hlavní hrdinové jí zkrátka přitahovali, a ona svou vášeň nedokázala udržet na uzdě. Její hluboký pohled muže dokázal hypnotizovat, a flirtovala s každým, kdo se jí líbil. Snad vždy dosáhla svého a není divu, že ji to bavilo. Jedním z jejích milenců měl být herec Pavel Liška (48).

DOMA MĚLA MANŽELA

S tím si zahrála víckrát, například ve filmu Návrat idiota. Měli spolu tedy něco víckrát? Na takovém menším nezávazném románku by přeci jen nemuselo být nic špatného, ale mělo to háček.

Tou dobou byla totiž Vilhelmová ještě vdaná za svého tehdejšího manžela Pavla Čecháka (45), se kterým má syny Františka (15) a Cyrila (12). S tím se pak kvůli Dykovi rozvedla a Čechák se dal hned dohromady s herečkou Berenikou Kohoutovou (28). S tou mu to ale nakonec taky neklaplo.

MĚL BY JI VÍC HLÍDAT?

Se svým současným manželem Vojtou se taky dala dohromady na place. Zamilovali se do sebe při zkoušení divadelní hry Bláznivý Petříček, a od té doby jim zamilovanost vydržela.

Ale neměl by být Vojta přeci jen na pozoru, když jeho žena tak ujíždí na vášni? Vilhelmová si před časem vzala dlouhou roční dovolenou, aby si od herectví na chvíli odpočinula. Nebyl to však nápad z hlavy Dyka?

NEVĚRU JÍ NEODPUSTÍ

Možná měla Táňa spoustu filmových nabídek, ale to se Vojtovi nemuselo líbit, vzhledem k jejím zvykům. Vilhelmová si asi vzala roční pauzu kvůli manželovi, který ji chce mít pod dozorem. Nevěru by jí jen tak neodpustil, a po Táně údajně chtěl, aby si urovnala své priority. Pauza jí podle něj jen prospěje, bude víc s dětmi, nebude mít roupy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...