Nebudu jako ona!

Říká se, že vděčnost a respekt vůči mamince se objeví samy, když žena porodí děti. V něčem jí sice začneme líp rozumět, ale říkáme si: „To já budu jiná, než moje máma. Lepší!“ Zamyslete se, jestli jste prošla všechna čtyři stádia vývoje vztahu mezi matkou a dcerou.

Teprve když dcera projde všemi stádii, pochopí, jak moc je své matce vděčná, protože ona pro ni tolik udělala. Znovu si uvědomí svou vděčnost a v duchu se mámě ukloní. A všechno se zas usadí, jak má. Protože jediné místo, kde se může dcera opravdu potkat se svou matkou, je ve vlastním srdci…

Také vás může zajímat ...

Pytel plný křivd

Jsou dcery, které i když se vdají, nepřeruší styky s matkou, jen aby se mohly dál hašteřit. Jiné jsou naopak tak obětavé, že jen kvůli matce porodí děti, protože ona si přeje vnuky. Jindy se spojení přeruší úplně, nevidí se a oběma se stýská.

Další by se chtěly od matky odpoutat, ale pocit viny to nedovolí. Také znáte tu ublíženost malé holčičky, která neměla dost máminy pozornosti? Ne v patnácti letech, ale, v pěti! Je to jako v tom vtipu: „Když v pěti nemáte kolo a v pětadvaceti si koupíte Mercedes, stejně pořád platí, že jste v pěti neměli kolo“.

Jenže to „tenkrát“ už je nedostižné, a tak s sebou životem vláčíme pytel plný křivd. Jenže maminka udělala vše, co uměla. Pamatujte na to!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...