Nebyla prvoplánovou kráskou, která si vybírala především žárlivé muže

Už padesát let Yvetta Simonová (87) vypadá stále stejně. Jejím životem prošla celá řada mužů. Nejvíce se však spekulovalo nad tím, zda je manželkou Milana Chladila či není. Zpěvačka Yvetta Simonová (87) má snad za sebou nejvíce zkrachovalých vztahů na české hudební scéně.

Svoji kariéru zahájila v bratislavské operetě a pokračovala v Hudebním divadle v Karlíně, kde svým pěstěným vzhledem na sebe poutala pohledy mužů, kteří dobývali její srdce. Tvrdí se, že jejím životem prošlo několik manželů i milenců, ale všechny vztahy v jejím životě zkrachovaly.

Společně s nejprestižnějším skladatelem písňových textů Pavlem Vrbou (†73) a spisovatelem v jedné osobě dospěla k závěru, že si především vybírala váhavé a žárlivé muže, ale sama neví proč. Vzdorovitá štírka se odmítala nechat vést, měla ráda svůj prostor.

Mnohokrát vzpomínala na to, že si vždy žila pouze za své prostředky, že žádný s manželů ji nerozmazloval.

Také vás může zajímat ...

Muži jejího života

Jejímu sametově zabarvenému altu nedokázal odolat například František Spurný (†74), který byl jejím prvním manželem a i jejím manažerem. Má s ním jediného syna Tomáše Spurného (65), který tak trochu jde ve šlépějích svých rodičů a řadu let je ředitelem Divadla u hasičů. Druhým zpěvaččiným manželem se stal Jaromír Vomáčka (†55), známý skladatel a klavírista.

I toto manželství po řadě rozporů dospělo ke svému konci. Možná sehrál roli i jeho negativní postoj k režimu, který vyvrcholil zákazem působení za protiokupační píseň „Běž domů, Ivane“. Děti spolu neměli, takže rozchod nebyl příliš komplikovaný. Čas šel dál a do jejího života vstoupil Karel Vlach (†74), slavný kapelník, se kterým žila až do jeho smrti.

Po jeho odchodu se už žádný oficiální partner po jejím boku neobjevil.

Mezi despotické partnery, ale jen na poli pracovním, řadila Milana Chladila (†53), kvůli kterému si docela dost vytrpěla od svých životních partnerů, kteří na něho velmi žárlili, především kvůli jeho upřenému pohledu. Nebyla však pravda, že by šlo o milostné pohledy, když na ni zaujatě, navíc s jakousi dychtivostí hleděl.

Všichni v tom viděli, zamilované pohledy a přitom on jí jen odezíral ze rtů, protože často neuměl texty. Vždy se spekulovalo o tom, že se i jejich životy na čas propojily i mimo scénu, což ani jeden z nich nikdy nepotvrdil.

Yvettu Simonovou často lidé na ulici oslovovali jako paní Chladilovou a ona se jen smála a nevyvracela jim, že Milan Chladil má krásnou svoji rodinu, ve které je šťastný. O milencích nikdy příliš nemluvila, ono se to příliš také nenosilo, ale úzce v průběhu let spolupracovala s Josefem Zímou (84), se kterým i dnes občas zajde na oběd či s Richardem Adamem (85), ale oba pánové jsou jen kolegové.

Je sama, ale stále o sebe pečuje

V současné době Yvetta Simonová žije spokojeně ve svém bytě v pražských Dejvicích, a když jde po ulici, tak se na kolemjdoucí usmívá. Před dvěma lety musela podstoupit operaci kvůli potížím se srdcem. Voperovali jí kardiostimulátor a vcelku rychle si zvykla na život s ním a opět začala vystupovat, i když první čtyři měsíce trpěla otoky pravé ruky.

Zotavila se a vydala se na Evergreen tour 2015, což bylo 8 koncertů plné hitů. Každý koncert končil ovacemi ve stoje. A recenze, ty byly prostě skvělé. Sice je v dobré kondici, ale stáří ji prostě vadí, nemá ho ráda, přesto se chce stále líbit. Vcelku před nedávnem podstoupila plastiku a denně stále ještě cvičí a pečuje o svůj vzhled lépe, než kterákoli mladší žena.

Potrpí si na krémy a krášlící kosmetiku. Nesnaží se to však už přehánět. Dříve byla vyhlášená i tím, že si dokázala namalovat ústa rtěnkou i bez zrcátka. Jako jedna z mála žen, které jsou na scéně tak dlouho, nezměnila za celou svoji kariéru svůj vzhled. Sama tvrdí, že je to především stále stejným účesem.

Dokonce se ho několikrát snažila změnit, ale vlasy se prý samy pokaždé vrátily do stejného tvaru a díky tomu ji lidé ji stále poznávají na ulici a obdivují, jak krásně vypadá.

.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...