Nebýt svého syna, už by tu Štěpánková dávno nebyla

Herečka Jana Štěpánková (83) má za sebou velmi smutné a těžké období. Místo toho, aby se ale z toho sesypala a všechno jednou provždy vzdala nebo svou minulost tajila, rozhodla se teď přiznat, že za všechno vděčí svému synovi Janovi.

A to dokonce i za svůj holý život. Když jí totiž před časem opustil její milovaný manžel Jaroslav Dudek (†68), a k tomu přišla o práci ve vinohradském divadle, myslela si, že je se vším konec a nemá smysl dál žít.

Také vás může zajímat ...

„To byly dvě rány. Ztratila jsem dvě životní lásky najednou. A nevěděla jsem kudy kam,“ přiznává sama Jana. Syn byl pro ni takovou oporou a je dodnes, že by prý bez něho nikdy nenašla sílu dál žít. A jak to má s láskou teď po letech? „Už patnáct let jsem sama, ale jinak to ani po tom krásném vztahu s mým mužem nejde.

To, co jsme spolu prožili, bylo tak ideální, tak naprosto jedinečné,“ vzpomíná se slzami v očích stále ještě smutná Jana.

Změní přece jen ještě názor?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...