Nečekaná pravda o plastice nosu

Premiera Po cem muzi touzi

Mezi slavnými už dnes není ničím výjimečným, když si některý z nich nechá tu a tam něco upravit. Herečka Anna Polívková (39) se přiznala, že i ona svého času o plastice uvažovala. „Můj nos? V jednu chvíli jsem ho trochu řešila a byla jsem dokonce i celkem připravená na zákrok,“ svěřila se herečka s tím, že je nakonec moc ráda, že to neudělala.

Také vás může zajímat ...

Došlo jí prý, že by tím zásadně změnila svůj vzhled a dost možná i běh svého života. „Třeba by si mě nevybral můj partner a dal přednost někomu jinému,“ přemýšlela nahlas. Vyděsilo jí i to, že by se prý nemusela smířit se svým výrazem.

Jedním dechem ale dodala, že rozhodně nikoho nesoudí a pokud někoho je nos mindrákem, chápe, že na operaci jde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...