Nečekaný konec ve Slunečné?

Na příležitost, jakou je role v seriálu Slunečná, čekala Lucie Benešová (45) dlouho. Nedávno přiznala, že herecké nabídky dlouhé měsíce nepřicházely a manželka Tomáše Matonohy (49) začala uvažovat o konci kariéry.

Slunečná, která si velmi brzy získala srdce více než milionu fanoušků, nepochybně zachránila Benešové uměleckou dráhu a do společné kasy rozvětvené rodiny přinesla nemalý obnos peněz. Teď se však zdá, že hereččin seriálový sen je u konce. Benešová totiž souhlasila jen s určitým počtem dílů. Bude muset opravdu Slunečnou opustit?

Také vás může zajímat ...

S úspěchem nepočítala

Asi jen málokdo si uměl představit, že nový seriál bude mít u diváků tak obrovský úspěch. Tajné sny tvůrců Slunečné však nabraly skutečných obrysů a osud jejích hrdinů pohltil diváky natolik, že seriál sesadil z pomyslného trůnu i takovou stálici, jakou je Ordinace v růžové zahradě 2.

Tím, kdo v úspěch takových rozměrů nepočítal, byla zcela pochopitelně i Lucie Benešová. Proto se měla s tvůrci dohodnout, kolik dílů s ní natočí. Teď je ale všem jasné, že Slunečná jen tak skončit nemůže a je třeba v práci pokračovat. To je však něco, s čím Benešová nepočítala, a v jejím diáři se už blíží termín jiné práce.

Na seriál nebude čas

Herečka provozuje společně se svou dcerou Sárou (22) v Praze kavárnu a mají velké plány. Aktuálně prý hledají lepší prostory blíže do centra, aby své výdělky zvýšily. Do podnikání se měl aktivně zapojit také hereččin manžel, který by byl prý mnohem radši, kdyby hereckou kariéru pověsila na hřebík a věnovala se právě kavárně.

Pokud však přece jen Benešová své plány přehodnotí a zůstane i nadále ve Slunečné, bude se muset s největší pravděpodobností vzdát svého podniku, což jí rodina asi sotva odpustí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...