Nečekaný zvrat. Zasnoubil se!

Nejspíš hlavně proto, že z okolí Jana Rosáka (72) prosakovaly informace, že jim to nemá doma s manželkou Jiřinou Rosákovou (63) příliš klapat, rozhodl se známý moderátor pro poněkud netradiční krok. Po čtyřiceti letech manželství totiž uskutečnil společné zásnuby.

Také vás může zajímat ...

„Uvědomili jsme si totiž, že jsme generace, co se v podstatě nezasnubovala,“ prozradil Rosák s tím, že jim takový okamžik chyběl. Tak snad to vrátí do jejich vztahu trochu lásky, která v něm prý v posledních letech chyběla.

Na první pohled to vypadalo, že je jejich vztah zalitý sluncem.

Co si ale vymyslí příště, když jim to doma bude opět skřípat, je otázkou. Kdoví, jestli by vůbec jejich vztah vydržel další velké hádky. Možná by pak došlo na rozvod..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama