Nechá do sebe píchat jehly!

Akce cukrarny Chocolate Monkey v Havelske ulici

V poslední době je v jednom kole. Modelka Andrea Verešová (38) byla vybrána jako jedna z hvězd letošního ročníku tanečního festivalu Life!. Nahradila tak svoji kolegyni, modelku Simonu Krainovou (45), která tam minulý rok zkolabovala! Verešová však proti únavě využívá radikální prostředky a nebojí se sáhnout dokonce ani po jehle!

Také vás může zajímat ...

„Když se cítíte unavení a bez energie, nejúčinněji zabírá vitamínový koktejl v podobě infúze, který okamžitě dodá energii,” prozradila na sociální síti modelka, které údajně klasický spánek nestačí.

Jak často do sebe nechává píchat jehly, už se ale modelka nepochlubila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...