Nechá manželku na všechno samotnou?

Nový seriál Hvězdy nad hlavou a spousta internetových spoluprací – to je momentálně život Romana Vojtka (48).

Herec, známý ze seriálu Ulice, tak bude nejspíš tím, kdo bude finančně zajišťovat rodinu, až se jemu a jeho manželce Petře Vraspírové (33) narodí první společný potomek. Opravdu to ale muzikálová herečka takhle chtěla a bude jí stačit, když se bude Roman účastnit jen večerních uspávání?

Také vás může zajímat ...
Termín porodu už se blíží.

A nebo poslední dobou oba společně propagují skoro vše proto, aby si zajistili „výdělek“ na dálku a třeba v prvních týdnech po narození dítěte byli oba doma?

Vojtek sice vždy svorně tvrdil, jak moc si internetové spolupráce vybírá a rozhodně nejde do každé. Pravdou ale je, že jich má čím dál víc a když už na to někdo na sociálních sítích upozorní, bez lítosti ho zablokuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...