Nechá na sobě štípat dříví?

On je známý, usměvavý kliďas, zatímco o ní říkají mnozí lidé z okolí, že je nepříjemná, hysterická, namyšlená. Pokud se takto chová i doma, nemusí to Vojtěch Dyk vydržet…

Patří mezi nejobávanější potížistky. Jen stěží vychází s režiséry a ke štábu se chová nadřazeně. Často si vymýšlí a komplikuje práci všech. Když účinkovala v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, někteří členové natáčecího štábu si zoufali. Vyjadřovali se ve smyslu, že si Tatiana Dyková hraje na oslňující hvězdu a barvitě líčili, jak se chovala, když šéfka a producentka projektu prosila účinkující o to, aby byli v průběhu natáčení vtipní.

Také vás může zajímat ...

Údajně udělala scénu, že není žádný kašpar a že ze sebe blbce dělat nebude. Dosáhla toho, že se poprvé v historii pořadu nestal ze soutěžících tým, ale panovala zaražená nervozita. Tak prý je rodačka z pražského Žižkova dokázala rozeštvat. A tato soutěž nebyla zdaleka jedinou, kde se Tatiana „předvedla“.

Rozloučila se například i s Divadlem Kalich, kde měla produkce jinou představu o propagaci představení než ona, jak ostatně sama přiznala v jednom z rozhovorů.

Nebýt jako ona!

Ani vlastní máma se jí zřejmě nezavděčila se snahou vytvořit si s ní kamarádský vztah. Bývá to tak, že dcery buď chtějí svou maminku napodobit, nebo naopak nebýt jako ona. Který případ je Tatiana? Nebýt jako máma! A to prý prošly desetiletým obdobím, kdy spolu vyrážely na večírky.

Život s Tatianou asi není lehký, proto není divu, že si její manžel Vojtěch Dyk (35)potřebuje tu a tam odběhnout do nějakého útočiště, a možná právě proto si pořídil byt na Vinohradech.

Herečka ale už několikrát sebekriticky přiznala, že je opravdu dosti náladový člověk, a to se odráží i ve výchově dětí. „Někdy jsem přísná velmi a druhý den to házím za hlavu. Že jsem včera říkala, že musíte chodit do školy a nezanedbat žádnou hodinu? Tak dneska mě napadlo, že do školy nemusíte a pojedeme na výlet!“ prozradila na sebe.

Čtyři muži a Tatiana

Nabízí se otázka, zda z jejích tří synů nevyrostou psychicky labilní osobnosti. Lze věřit, že je současné rodinné zázemí dostatečně vybaví pro budoucí život? Dyková prý všechno doma likviduje, vyhazuje, a dokonce ani o Vánocích se plné lednice čtyři chlapi v bytě nedočkají. Opravdu si Vojta i v takové chvilce prozpěvuje a má dobrou náladu? „Když se něco stane a on se culí a tvrdí, že to bude dobrý, mám pocit, že prorazím zeď!“ Možná je velkým štěstím této rodiny, že jsou i synkové zatím velcí pohodáři, čímž jsou doma u Dyků čtyři kliďasové a jediná nervózní osoba.

V tom nejspíš spočívá skutečné štěstí tohoto napínavého svazku, který by se jinak pravděpodobně dávno rozpadl. Mnoho negativních emocí kolem herečky se objevilo již dávno, v době, kdy se rozpadla skupina Nightwork, ve které zářil její manžel. Podle fanoušků mohla za rozpad kapely právě Tatiana Dyková. Už tehdy padl názor, že Vojta je jen takový panák, s nímž jeho tehdejší přítelkyně manipuluje.

Možná se jí to daří dodnes!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...