Nechá se Ledecký zlákat do spárů nevěry? Pokušení má na každém kroku!

Za svou rodinu se umí bít jako lev. Jde mu o jeho investované peníze, nebo především o dobro dcery?

Miláček žen a oblíbený porotce populární televizní show Tvoje tvář má známý hlas Janek Ledecký (56) poslední dobou hodně bilancuje. S manželkou Zuzanou jsou spolu už přes třicet let a známý zpěvák tvrdí, že je to asi proti přírodě, ale prý je tak rád. Mluví pravdu? Anebo umí dobře mlžit?

Jeho rodinu i úspěch mu může kdekdo závidět. Přesto ale vystudovaný právník a muzikálový tvůrce Janek Ledecký (56) zůstává nohama na zemi a moc dobře ví, že bez rodiny by prý nebyl vůbec ničím. „Strašně si našeho vztahu se Zuzanou vážím, ale zároveň beru, že je to tak trochu proti přírodě. Vážně jsem měl kliku, protože tohle buď máte, nebo ne.

Také vás může zajímat ...

Za peníze se ten pocit koupit nedá,“ vychloubá se až do nebes. Je tak ale jasné, že si svým manželstvím není úplně jistý. Co ho alespoň může hřát u srdce, je fakt, že si ho jeho drahá polovička vyhlédla už na univerzitě, kdy ještě ani zdaleka nebyl tak slavný a bohatý. Doba se ale dávno změnila a teď platí za jednoho z nejvýraznějších umělců českého showbyznysu.

Nechá se zlákat pokušením, které na něho, coby na uznávaného zpěváka, číhá na každém kroku?

Manželku do společnosti dlouhé roky vůbec nebral. Proč to asi dělal?

Vydrží mu pevné odhodlání?

Z fleku by si totiž se svou vysportovanou postavou dvacetiletého mladíka mohl troufnout i na mladší ženy. A těch je v jeho branži plné hereček a zpěvaček opravdu hodně. Jako autora úspěšných muzikálů si ho navíc předbíhají a chtějí se mu vetřít do přízně. On sám navíc přiznal, že se v takových ženských intrikách jen horko těžko orientuje, protože se kolem něho pohybuje velké množství lidí.

„V Česku se mi špatně odhaduje, co po mě lidi chtějí. Jakmile se staneš takzvanou celebritou, nikdy přesně nepoznáš, do jaké míry je jejich chování ovlivněno tvým statusem,“ postěžoval si Janek. Je právě tohle hlavní důvod, proč ho jinak není ve společnosti moc vidět? I jeho manželka byla dlouho tak trochu anonymní paní Kolombovou, kterou nikdo neznal.

A on sám se i teď vyhýbá večírkům velkým obloukem. Bojí se, že jednoho dne posilněný notnou dávkou alkoholu nakonec podlehne a selže?

Je pak jasné, že v takovém případě je bezpečnější zůstat raději v pohodlí domova.

O svůdné ženy nemá jako porotce Tváře nouzi.

Téměř už spolu se ženou netráví čas

Času v pohodlí domova si totiž moc neužije. Ačkoli se pyšní tím, jak jim to v rodinném kruhu funguje, nutno dodat, že spolu zase tolik společného času nebýt delší letní dovolené netráví. „Naše rodina je nomádská, ale na Lefkadě jsme všichni aspoň na pár týdnů pohromadě. Denně jsme na moři a večer hrajeme karty,“ popisuje rodinnou idylku v malém domečku, který si v Řecku speciálně pořídil.

Stejný názor na to mají i jejich slavné děti Jonáš (25) a Ester (23). „Vím, že to zní neuvěřitelně, ale my jsme se nejenže nikdy nehádali, my na sebe nebyli dokonce ani naštvaní,“ tvrdí legendární sportovkyně.

Ani bratr Jonáš, který je známým kreslířem komiksů a zároveň hudebníkem, nebyl údajně nikdy vzdorovité dítě.

Kvůli úspěchu sestry je trochu na vedlejší koleji.

Vede nelítostný boj o peníze

Oba potomci dělají svým rodičům radost. Hlavně pak Ester, která je dvojnásobnou zlatou olympioničkou v alpském lyžování a snowboardingu. Přesto má kvůli ní ale Janek starosti. Pustil se totiž do křížku s českým Svazem lyžařů, který chce světoznámé sportovkyni diktovat, které sponzory si má na svou lyžařskou kombinézu dávat, a navíc si nárokuje třetinu reklamní plochy.

Vše došlo tak daleko, že Janek dokonce vyzval šéfa svazu lyžařů Lukáše Sobotku k rezignaci. Ten totiž tvrdil, že spor se týkal finanční částky na přípravu sezony. Spor navíc probíhal v době, kdy sama Ester ani její realizační tým nedostaly od Svazu náležitou odměnu za medaile ve výši téměř pěti milionů korun.

Janek pohrozil, že by Ester mohla klidně závodit za jinou zemi, kde nebude muset mít podepsanou jí nevyhovující reprezentační smlouvu. A má plné právo za ni mluvit, protože za ty roky do ní investoval přibližně dvanáct milionů korun a nechce se teď nechat připravit ani o haléř. Ať už od Svazu, nebo od sponzorů.

„Nikdy jsem ani nebyl propojený se sférou veřejných prostředků, nedostával jsem granty, za vlastní peníze jsme si postavili divadlo,“ uzavřel Janek s tím, že za svou rodinu se bude vždycky bít. Nebo spíš za peníze, o které nechce přijít?

Otázkou zůstává, jak dlouho mu takový zápal a úsilí ještě vydrží.

Slavná dcera ho už moc nepodporuje

K romě toho má Janek na krku obnovený muzikál Galileo, který má v únoru premiéru. Jenže místo toho, aby ho i tentokrát jeho mladší ratolest Ester osobně podržela, jako tomu bylo před deseti lety, tak nemá vůbec v plánu na představení přijít. „Vím, že mě Ester určitě podpoří, nicméně je mi jasné, že nedorazí. Je naplánovaná na polovinu závodní sezony, kdy má největší frmol,“ upřesnil Janek.

Před třinácti lety, když jí bylo pouhých deset let, přitom dorazila i se zlomenou rukou, kterou si uhnala na jednom ze závodů na snowboardu. Záhadou ale je, proč Janek stanovil právě takový termín, když musel tušit, že je to v době, kdy Ester nebude mít vůbec čas. Nebo to není mezi nimi až zase tak růžové, jak to na první pohled zvenčí vypadá, a Janek se tak má alespoň na co vymluvit?

Jisté je, že jejich vztah působí dost jednostranně, když je známý porotce schopný se kvůli své dceři hádat s celým světem, a pak za to od ní nedostat nic nazpátek.

Je jen otázkou času, kdy prosákne navenek něco z rodinného tajemství?

Na obnovenou premiéru se rozhodně nechystá.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...