Nechá se nakonec Janžurová dcerami ovládnout?

Herečka Iva Janžurová (77) patří mezi ženy, pro které je rodina na prvním místě. A to i přesto, že se ji její vlastní dcery Sabina (46) a Theodora (44) neustále snaží brzdit a přemlouvat, aby už pověsila hereckou kariéru na hřebíček.

Tím spíš je pro ni náročné odolávat jejich prosbám, když bydlí s celou rodinou ve společném domě. A ani tam se opravdu nenudí. Zaměřila se na svého vnuka Vincenta (15), kterého vychvaluje až do nebes. „Z dcer i vnuků mám radost a ve všem, co dělají, je podporuji.

Také vás může zajímat ...

Například Vincent má nadprůměrné IQ, minimálně 140, a proto studuje speciální Mensa gymnázium,“ rozplývá se známá herečka. Kéž by ji ale stejnou mincí opláceli také její nejbližší a respektovali, že ona bez práce prostě nevydrží. „Brzdí mě a už se jim to postupně i trochu povedlo. Myslí to se mnou opravdu dobře, ale nejsem vůbec zvyklá jen tak doma sedět,“ brání se Iva.

Kdo bude mít poslední slovo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...