Nechá snad Dominiku zavřít do léčebny?

Jsou nepřítelkyně na život a na smrt? IVANA GOTTOVÁ (45) má DOMINIKY (47) nejspíš plné zuby. Proto se údajně rozhodla rozehrát tvrdou hru, která může mít jen jednu vítězku.

Minulý i letošní rok si Ivana Gottová (45) představovala úplně jinak. Věřila, že bude mít spoustu času na to, aby mohla opečovávat památku svého zesnulého manžela Karla Gotta (†80) a pořádat pro jeho věrné fanoušky vzpomínkové akce.

Také vás může zajímat ...

Bohužel jí plány překazil nejenom koronavirus, ale také nejstarší Gottova dcera Dominika (47). Ta se rozhodla, že udělá všechno pro to, aby se z ní stala bohatá a úspěšná žena, jenže jí v cestě stojí Ivana.

Ani jedna se nechce vydat smírčí cestou, ale naopak se údajně rozhodly, že si vzájemně vyhlásí tichou válku.

Hádají se o majetek

Jakmile Karel Gott zemřel, rozhodla se Dominika vrátit se zpátky do Česka a vytěžit z toho, že je jeho dcera, maximum. Dokonce poskytla novinářům rozhovory, v nichž odtajnila všechno, co se dalo.

Z toho samozřejmě Iva na nebyla vůbec nadšená, ale ještě víc ji rozrušila informace, že Dominika vydala o svém otci knihu, a to bez jejího souhlasu. Později se také Dominika nechala slyšet, že bude bojovovat o dědictví, které po jejím otci zbylo.

Údajně chtěla půlku Bertramky. Jenže měla smůlu, Tu totiž Gott ještě před svou smrtí přepsal na manželku a jejich dvě společné dcerky. Ovšem Dominika se s tím odmítala smířit. Kvůli tomu se údajně rozhodla, že uděla Ivaně ze života peklo.

Ivana však není žena, která by si nechala všechno líbit. Na druhou stranu ale nejprve chtěla zkusit si Dominiku usmířit cestou nejmenšího odporu, tedy všechno si s ní mezi čtyřma očima vyříkat a najít společné řešení, na jehož konci by byla spokojená jak Ivana, tak Dominika.

Proto Ivana pozvala svou nevlastní dceru na předvánoční schůzku. Záhy se však ukázalo, že Dominika o usmíření nestojí, neboť Ivaně vzkázala, že na schůzku nemá čas, protože se zaučuje v novém zaměstnání. Dříve jí také Ivana sehnala bydlení v Praze, i to však Dominika odmítla. Jako by chtěla veřejně trpět.

Je na dně a snaží se s sebou stáhnout i Ivanu

To Ivanu vytočilo doběla. Také to pro ni byla ta poslední tečka, kterou za pokusy o usmíření udělala. Dominika si však s ničím příliš hlavu neláme. Médiím stále ochotně poskytuje rozhovory, které zaměřuje buď čistě na sebe, aby se zase stala o kousek slavnější, nebo na pomlouvání Ivany, aby ji co nejvíce očernila.

Nově se také objevil ctitel Dominiky Petr Veselý, který poskytuje médiím informace víc než ochotně. Nedávno dramaticky líčil, jak byla Dominika v kritickém stavu hospitalizovaná v nemocnici. Ve skutečnosti si tam pobyla pár hodin na kapačce a pustili ji domů.

Poté se s Veselým pusinkovala před fotografy. Čím víc se Dominika snaží dělat zajímavou, tím hůře v očích veřejnosti vypadá. A Ivana si to moc dobře uvědomuje, proto ještě donedávna čekala, že se všechno vyřeší samo a Dominika se raději stáhne.

Jenže to neudělala ani poté, co vyšlo najevo, že se pokusila o sebevraždu. A to údajně hned několikrát. Jeden její bývalý bytný se dokonce nechal slyšet, že byly i dny, kdy o sobě Dominika i dvacet hodin v kuse vůbec nevěděla.

Gottova dcera má totiž podle všeho psychické problémy s alkoholem, které má údajně i její manžel Timo Tolkki (54). Právě on byl údajně příčinou toho, že se odstěhovala z Finska, kde spolu žili, zpátky do Česka. Otcova smrt její rozhodnutí jenom urychlila.

Neumí si udržet vztah

Psychické problémy, se kterými se už dlouhé měsíce potýká, se projevují nejenom na jejím vzhledu, ale také na jejím rozhodování. Během posledních měsíců údajně vyzkoušela hned několik nových zaměstnání, ale v žádném dlouho nevydržela.

Bohužel k tomu přispěl i koronavirus. Dominika se tak ocitla na samém dně a po svém boku nemá nikoho, kdo by jí doopravdy dokázal pomoci.

Už spřádají plány, jak se vzájemně potopit?

Ačkoli několikrát mluvila o tom, že se chce s manželem rozvést a najít si někoho lepšího, nejlépe takového muže, který ji nebude podvádět, zatím se neodhodlala ani k rozvodu. Prozatím se jen stáhla do ústraní. Jenže ještě netuší, co na ni Ivana chystá.

Říká se, že má tajný plán, jak se Dominiky zbavit. Údajně vsází na její psychické problémy. Měla se poradit s několika předními českými psychology o tom, zdali má vůbec člověk právo s tak rozsáhlými problémy na to, svobodně o sobě rozhodovat.

Znamená to snad, že chce nejstarší dceru svého milovaného muže zbavit svéprávnosti a poslat ji do blázince? Někteří mají za to, že by to nebylo vůči Dominice spravedlivé. Protože je nemocná, mělo by se jí spíš pomoct, než ji znovu srazit na dno.

Někteří z přátel Ivany Gottové navrhují, že by Ivana měla zatnout zuby a dceři Karla Gotta pomoci. Kdyby byl ještě naživu, jistě by si nepřál, aby jeho dcera zůstala v manželově područí nebo na ulici či v blázinci.

Ani jedna nehodlá ustoupit

Naopak by si přál, aby jí Ivana vzala pod svá ochranná křídla. Jenže ty dvě si vzájemně ubližují tak moc, že některá rozhodnutí a postoje nelze vzít zpátky. Nejhorší je, že perou špinavé prádlo na veřejnosti. Dokud však nevyhraje jedna či druhá, válka bude pokračovat donekonečna.

Ovšem i v tomto případě platí, že moudřejší ustoupí. A měla by to být Ivana, která má zázemí, dvě krásné dcerky a po manželovi obrovský majetek. Nejjednodušší cestou se jeví útěk do zámoří, kde má mnoho známých a přátel. Ale kdyby odjela, nechá volnou cestu Dominice a takovou radost jí dopřát rozhodně nechce. Jak tohle skončí nikdo neví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama