Nechá syna na holičkách?

Predpremiera hudebniho filmu Muzzikanti, autogramiada a koncert - CineStar Andel

Herec Martin Dejdar (53) musí kvůli svému synovi Matějovi (19) pracovat jako o život. Chce mu dopřát vysněný život v USA, kde studuje a navíc hraje velmi finančně náročný hokej. Dejdar proto bere všechny kšefty, která se mu jen naskytnou a dokonce kvůli nim jezdí i za hranice.

Zatímco se dříve pyšnil tím, jak mu to Matěj jednoho vrátí i s úroky, protože se z něj určitě stane úspěšný hokejista, nyní už takovým optimismem nehýří.

Také vás může zajímat ...

Zklamal ho?

Dejdar už si začal uvědomovat obrovskou sumu, kterou do syna investoval a konečně si sundal růžové brýle.

I když každý rodič vidí své dítě v tom nejlepším světle, ve vrcholovém sportu na takové úrovni opravdu nemůže uspět každý. „Jak to tak pozoruju, v první řadě člověk musí mít touhu, chuť, obrovskou píli, sebezapření a odříkání právě v tomhle věku.

Pokud na to člověk nemá, tak nemá šanci,“ vysvětlil Dejdar. Naráží snad na to, že Matěj si už ve svém věku chce raději užívat mládí a nejen trávit čas ve škole a na kluzišti?

Musí obstát sám

Již v létě se proto herec rozhodl, že nechá syna v USA samotného, protože celou rodinu tam rozhodně neuživí.

Kromě Matěje se tak všichni vrátili do Čech a stále dávají nejstaršímu synovi šanci na úspěch. Když ovšem devatenáctiletý kluk nebude pod dohledem, jen těžko dokáže být sám na sebe tak přísný. Nehrozí tak, že Dejdarovi sta tisíce přijdou vniveč?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...