Nechal jí veškerý majetek

Rozvod v kontroverzní rodině Štikových se blíží. A už teď je skoro jasné, že vítězem tohoto drsného boje bude matka Ornelly Koktové (25), rádoby celebrita Monika Štiková (45), která se na sebe snaží co nejvíce upozorňovat.

Také vás může zajímat ...

Její prozatím ještě manžel Michal Štika (48) už si totiž našel nový seriózní vztah a nehodlá se s hysterickou manželkou o ničem dohadovat. Tím pádem se rozhodl veškerý majetek nechat Štikové. „Já nic nechci.

Odešel jsem se zubním kartáčkem a kávovarem, který jsem dostal od Ornelly k Vánocům, nic nepotřebuji,“ řekl Štika, který si začíná budovat nový život zcela od začátku. Za to Štiková se chlubí žhavou láskou k mladičkému hokejistovi, který by mohl být klidně jejím synem, za Kdo je tedy skutečným vítězem?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...