Nechal ženu kvůli milence?

Nad jejich manželstvím se stahovala mračna už delší dobu. Co ale opravdu stálo za rozvodem MAROŠE KRAMÁRA (61) a jeho ženy?

Dlouho se spekulovalo o tom, že v jejich vztahu mají být jisté trhliny. Herec a moderátor Maroš Kramár (61) byl vždy velmi zaměstnaný a on sám o sobě často tvrdil, že byl spíš hodinový manžel a otec než někdo, o koho by se rodina mohla opřít.

Také vás může zajímat ...

O domácnost a o děti se vždy starala jeho manželka Nataša (52) a jemu to tak vyhovovalo. Celý den byl ve společnosti kolegů, natáčel, dával rozhovory, večer nějaký ten večírek a doma ho čekalo teplo rodinného krbu.

Kterému muži by se takový servis nelíbil? Do své manželky byl až po uši zamilovaný, ale postupem času mu začalo docházet, jak moc jeho láska upadá. Sice se několikrát pokusili jejich manželství dát ještě jednu šanci, všechny snahy byly ale nakonec marné.

Hned si našel jinou

I když už každý tušil, kam celý jejich vztah spěje, byl jejich rozchod pro mnohé šokem.

Přestože hodnota jejich společného majetku dosáhla slušné výše a čekalo se, že budou probíhat dlouhé tahanice, dokázali se na všem jako dospělí lidé dohodnout a jejich rozvod pak trval pouhých dvacet minut.

Pro většinu lidí to ale bylo hodně podezřelé. A aby toho nebylo málo, Maroš se chvíli po rozvodu začal objevovat po boku své nové partnerky.

Zvláštní okolnosti

Podle některých to bylo až příliš rychlé, proslýchá se ale, že se svou současnou láskou randil už v době, kdy byl ještě ženatý s Natašou. Byl snad nový objekt jeho zájmu tím skutečným důvodem rozpadu jeho manželství? Možná proto se Nataša ke všemu odmítá vyjadřovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...