Nechala si udělat zákrok v obličeji!

Odlišovala se jím. Řeč je o herečce Tereze Voříškové (28), která se na sociálních sítích pochlubila s fotografií, na které jí něco chybělo.

Také vás může zajímat ...

Jak skalním fanouškům velice brzy došlo, jednalo se o odstranění jejího znaménka krásy, které měla nad pravým obočím. Vlastně tak přišla o něco, co jí odlišovalo od ostatních českých hereček. „Změna je trvalá. Loučím se,“ okomentovala svou fotku. Co za jejím rozhodnutím ale stálo? Vždy striktně odmítala jeho odstranění. Dle jejích slov v tom velkou roli hrálo i zdraví. „Ona už tam zlobila, jinak bych si ji samo nechala… a představte si, furt to jsem já!“ bezesporu jsou takováto znamínka nebezpečná a možná už po tolika letech své fanoušky vyslyšela a rozhodla se pro tuto zásadní změnu její vizáže!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...