Nechala si zvětšit své pozadí?

Popová královna Madonna (61) se před časem pochlubila fanouškům, že konečně vyřeší problémy s chybějící chrupavkou. Kvůli ní totiž měla zpěvačka dlouhodobě velké bolesti kolene.

Také vás může zajímat ...

Trpěla především během posledního turné, po kterém jí nezbylo nic jiného než podstoupit chirurgický zákrok. Ukázalo se ale, že to nestačí, a Madonna se tak chystá na další návštěvu lékařů, konkrétně na regenerační proceduru, o čemž informovala svět prostřednictvím odhalené fotografie na sociálních sítích.

I tato fotka rozpoutala diskuse

Snímek ve spodním prádle ale rozjel vlnu spekulací. Někteří sledující totiž začali řešit, zda si nenechala šikovným plastickým chirurgem zvětšit vycpávkami pozadí. A jelikož už podobné spekulace vznikaly v minulosti, není vyloučené, že se jedná o pravdu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...