Nechává mu volnost. Bojí se Švandová nevěry?

Herečka Jana Švandová (71) v tom má jasno. Po dvaceti letech manželství a dvou neúspěšných pokusech má prý do třetice šťastný vztah. „Mám třetího muže a toho si už nechám. V manželství je důležité nechat druhému prostor, nesnažit se ho předělat, nepátrat a zbytečně neotravovat,“ radí dalším ženám, jak toho docílila.

Také vás může zajímat ...

Má opravdu ve své drahé polovičce takovou důvěru nebo by za něho naopak nedala, co se jiných žen a pokušení týče, ruku do ohně, tak raději nic vědět nechce? To je otázka, kterou se teď zabývají všechny její obdivovatelky.

Možná si je jenom tak jistá sama sebou, že se jiné konkurence prostě vůbec nebojí. Vždyť je považovaná za jednu z nejatraktivnějších hereček showbyznysu. Byť si občas pomůže nějakým zákrokem. Vymstí se jí tenhle odvážný přístup?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...