Nechává se živit?

Zatímco spousta umělců si stěžovala, že je karanténa připravila o horentní sumy peněz, Milan Peroutka (30) z Ordinace v růžové zahradě mezi ně rozhodně nepatří.

Má vůbec představu, jak žijí jiní lidé?

Také vás může zajímat ...

Dokonce se pochlubil, že mu peníze nechybějí, protože si poctivě šetří. Je sice hezké, že se má hudebník a moderátor v jednom dobře, možná měl ale na tohle téma raději pomlčet. Sice má pochvalu za to, že je k penězům šetrný, ono se to ale šetří, když očividně nemusí nic platit.

Kdo všechno platí?

Není totiž tajemstvím, že ve svém věku stále ještě žije v domě s maminkou a babičkou, kde má svůj byt. A vypadá to, že nemusí vůbec nic platit.

Jeho maminka Ivana (59) je úspěšná spisovatelka, tatínek Milan (†49) byl slavný bubeník. Dá se tedy předpokládat, že finance jim nechybí. Možná by se měl Peroutka podívat, jak jsou na tom jiní, než se začne chlubit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...