Nechává za sebe platit bohatého otce?

Má snad s koncem Ordinace hluboko do kapsy?

Když chce herečka Anna Slováčková (25), která v současné době účinkuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, strávit ničím nerušený čas se svým otcem, hudebníkem Felixem Slováčkem (77), utíkají spolu na velmi zvláštní místo.

Vydávají se totiž na nákupy. Kdo by ale čekal, že ho dcera protáhne luxusními butiky s oblečením, byl by na velkém omylu.

Také vás může zajímat ...
Do očí se jí muži asi moc koukat nesvedou

Tihle dva totiž nejraději tráví společné chvíle nákupem potravin ve známém velkoobchodě. Tam se dostanou díky kartě, kterou Felix, coby podnikatel vlastní. Mezi obřími regály jsou schopni strávit dlouhé hodiny.

Ráda s tátou nakupuje, asi je ale nám všem jasné, kdo za vše pak zaplatí…

„Konečně zase relax s tátou,“ napsala Slováčková k fotce, kterou se pochlubila svým fanouškům a na které vypadali oba opravdu velmi spokojeně. O Aničce je známé, že v kuchyni ráda experimentuje, a tak je jasné, že velký výběr jí dělá radost, Felix zase rád své dceři plní přání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama