Nechává žebrat svého vnuka

Uznávaný zpěvák Michal David (58) má opravdu zvláštní pohled na výchovu. Svého vnuka Sebastiana (8) podporuje v tom, aby už od dětství vydělával peníze. Před nedávnem na jednom z Davidových koncertů společně zazpívali písničku Nonstop a chlapec měl prý po svém dědečkovi požadovat výplatu.

„Když jsme se setkali po koncertě v šatně, tak mi řekl: Dědo, ale já nezpívám zadarmo. Chci honorář, protože jsem zpíval na pódiu,“ vysvětlil vtipnou situaci zpěvák. Stovka mu byla málo Nejeden rodič i prarodič by v takovém případě asi rázně zakročil a dítěti vysvětlil, že za něco takového honorář jednoduše nedostane.

Také vás může zajímat ...

U zpěváka, který je příbuzný s cirkusáckým rodem Kludských, je všechno ale trochu jinak. Dědeček, který vnuka vychovává prakticky od narození, nabídl malému Sebastianovi stokorunu. Co z něj vyroste? Ten se ovšem se stovkou nespokojil a nakonec si vynutil alespoň pětset.

Zpěvák údajně s chlapcem dokonce sepsal smlouvu, aby se Sebastian naučil, jak to chodí v showbyznysu. Nad čím ale zůstává rozum stát je to, že následně nechal vnuka vybírat peníze do klobouku od přítomných kamarádů.

Předává mu tak snad i nějaké staré cirkusácké zvyky? Sebastian si tak během pár minut přišel na bezmála dva tisíce korun, které si prý ušetří na novou televizi. Aby se David jednoho dne nedivil, že jeho vnuk nebude chtít pracovat a zatouží po vydělávání bez zbytečné námahy.

Takovou výchovu by mu asi jeho rodina nikdy neodpustila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama