Nechce, aby ji živil?

Po miminku toužili dlouho, ale teď zřejmě nevědí, jak to v budoucnu bude fungovat. Herečka ze seriálu Slunečná Veronika Arichteva (33) má mít v poslední době s manželem Biserem (43) jisté spory.

Budoucí rodiče spolu všechno kolem nového člena rodiny řeší, ale ve spoustě věcech se neshodují. Hlavním problémem má být to, že Veronika nechce být na mateřské příliš dlouho. Touží se totiž co nejdřív vrátit do práce, aby mohla vydělávat vlastní peníze. Na manželovi nechce být za žádnou cenu závislá.

Také vás může zajímat ...

Nechce přijít o svou kariéru

Veronika má zřejmě jisté priority. Jednou z nich nejspíš je, že se o sebe chce vždy postarat sama. Už teď vydělává alespoň focením těhotenské módy. Biserovi se ale tento její přístup nemá příliš zamlouvat.

Naopak by byl rád, kdyby Arichteva trávila s děťátkem co nejvíc času. Přece jenom maminku bude potřebovat jako sůl. Být ženou v domácnosti navíc taky není žádná ostuda, ba naopak. Je to pořádně náročné. Veronika se ale se svou kariérou nechce rozloučit.

Čemu dá přednost?

Herečka má teď rozhodně nad čím přemýšlet. Bude se hrnout rychle do práce, nebo si bude v klidu užívat čas s miminkem? Do porodu má ještě celkem daleko, takže má poměrně hodně času na rozmyšlenou.

K některým rolím je vázaná smlouvou, kterou bude tak či tak muset dodržet, například jako v seriálu Slunečná. Jinak by zaplatila tučnou pokutu. Nicméně jejímu bohatému manželovi by to jistě problém nedělalo.

Zatím to ale vypadá, že Arichteva bude na natáčení jezdit s kočárkem a s chůvou na hlídání. Uvidíme, jak se rozhodne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...