Nechce s ní snad mít druhé miminko?!

Lucie je teď novopečenou maminkou.

Ještě nedávno se zdálo, že tenistka Lucie Šafářová (33) a Tomáš Plekanec (37) tvoří dokonalý pár a jejich představy o budoucnosti se ve všech bodech shodují. V poslední době se však ukazuje, že i jejich vztah má jisté trhliny, které by štěstí dvojice mohly v blízké budoucnosti zásadně ohrozit.

Podle našich informací totiž bývalá tenistka zatoužila po velké rodině a dalším dítěti. Plekanec však už z předchozího vztahu s Lucií Vondráčkovou (40) dvě děti má a spolu s půlroční dcerkou Leotýnkou, kterou mu porodila Šafářová, je to pro něho rodina velká až dost.

Také vás může zajímat ...

V mateřství se úplně našla

Role maminky se pro Šafářovou, která ukončila svou zářivou tenisovou kariéru, stala prvořadou a zcela se v ní našla. Podle všeho doufala, že si brzy s aktivním hokejistou pořídí i druhé dítě. Jenže Plekanec jí měl údajně naznačit, že by měli ve svém počínání zpomalit.

Přece jen si po velmi krátké době pořídili první dcerku, záhy se pak zasnoubili a teď by mělo přijít další dítě? Zdá se, že hokejista potřebuje po dramatickém rozvodu oddych. Naznačuje to i fakt, že Šafářová nejprve otevřeně přiznala, že o druhém miminku doma mluvili, ale chtějí si podrobnosti nechat pro sebe, avšak při dalším rozhovoru úplně otočila.

„Zatím neplánuji druhé miminko,“ řekla stroze, ale bylo zřejmé, že s tímto tvrzením se zcela neztotožňuje.

Kariéra už ji tolik neláká

Na přímou otázku, zda by se nechtěla vrátit alespoň částečně k tenisu, uvedla, že zatím ne, že její místo je u dcery Leontýnky a má v plánu být maminkou na plný úvazek. Podle přátel z blízkého okolí tenistky, je nyní Lucie zklamaná a ještě více se na holčičku upnula. Byla by schopná ze vztahu odejít, kdyby jí Plekanec ani časem s druhým dítětem nevyhověl?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...