Nechce už žádný vztah?

Nedávno prožila další bolestný rozchod. A vypadá to, že se EVA BUREŠOVÁ (27) v nejbližší době do žádného vztahu zřejmě jen tak nepustí.

Když se s ní před dvěma lety rozešel otec jejího dítěte Michael Krásný (36), zlomilo jí to srdce. Přesto se neuzavřela do sebe a vykročila nové lásce vstříc. A povedlo se. Už pár měsíců nato měla randit s mladičkým tanečníkem Matyášem Adamcem (20).

Také vás může zajímat ...

A dlouhou dobu se zdálo, že je to konečně ten pravý. Před pár týdny ale Eva Burešová (27) přiznala smutný fakt. S přítelem už nějaký ten pátek pár netvoří. Možná se dalo čekat, že jejich vztah nebude mít dlouhého trvání.

Kde se stala chyba?

Věkový rozdíl mezi nimi sice nebyl tak velký, ovšem fakt, že je Eva už matkou syna Nathánka (3), to už zřejmě problémem být mohlo. Ne snad, že by ho tanečník neměl rád, na to si hvězda Slunečné nikdy nestěžovala, právě naopak.

Avšak Adamec byl zřejmě ještě moc mladý, aby se usadil a vychovával malé dítě. Kromě toho mu také mohla vadit velká pozornost, která je teď na Burešovou upřena. A vzhledem k tomu, že spolu chodili, tak i vlastně na něho.

Mohlo se ale také stát, že to byla Eva, kdo ze vztahu nakonec vycouval. Že by jí nepřišel Matyáš jako vhodný partner? Nebo za vším stojí jiný muž? Přednedávnem se totiž začalo spekulovat, že si měla Eva najít dokonce milence.

Kdo by ale tím tajemným mužem měl být, to se bohužel neví. Co když Eva nakonec taky zjistila, že ještě není připravená mít vážný vztah?

Věnuje se synovi

Přece jenom, co se týče práce, je momentálně opravdu na roztrhání, navíc tím hlavním mužem jejího života je její syn. Možná, že jí je právě takhle úplně nejlépe. S milencem se může vídat, jen když ona sama bude chtít, navíc jí nikdo nebude zasahovat do života a ona se tak bude moci věnovat hlavně svému milovanému dítku.

Co když se ale bojí pustit si do života dalšího partnera? Burešová je ještě velmi mladá a za tu dobu si toho prožila už poměrně hodně. A v lásce se jí opravdu zatím moc nedařilo. Mohlo se také stát, že se zkrátka zařekla, že se do dalšího vztahu už nebude vrhat po hlavě, jestli vůbec do nějakého půjde.

Přeci jenom, léčit si bolavé srdce, to často není otázkou jen několika málo dní. A nebyla by první ani poslední, kdo by to takhle řešil. Avšak je otázka, zda si podvědomě nevytvořila vůči mužům blok.

Uzavře se do sebe?

Jak sama přiznala, na svého syna se po posledním krachu velice upnula a momentálně by neměla chtít trávit čas s nikým jiným. To je sice v pořádku, že si chce dát pauzu, jenže si takto může nadobro zavřít dveře ke vztahům. Nakonec by mohla zůstat sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...