Nechce vyhovět poslední vůli Chantal Poullain?

Vyslyší syn její přání?

Co se týče smrti, je herečka značně nad věcí.

Jak už jsme vás nedávno informovali, herečka CHANTAL POULLAIN (59), ač trochu z nepochopitelných důvodů, velmi často přemýšlí o smrti. Jak sama říká, je to přirozená součást života, na niž by měl být každý připraven. A to ona vskutku je. Už nyní má jasno, jak by mělo proběhnout její poslední rozloučení. A aby vše bylo opravdu podle jejích představ, zaúkolovala svého syna VLADIMÍRA (27).

„Řekla jsem mu, že chci, aby koupil šampaňské, uspořádal velký mejdan, můj popel dal do petardy, popřál mi šťastnou cestu a spustil ohňostroj,“ nechala se slyšet Chantal s tím, že syn prý její přání akceptuje, zároveň s ním má ale malý problém. Jaký? „Budu tě mít plné vlasy,“ taková prý byla jeho reakce.

Jestli tedy maminku vystřelí do vzduchu, se teprve někdy uvidí.

Také vás může zajímat ...
Premiera filmu Zlocin v Polne rezisera Viktora Polesneho v kine Atlas
Vladimír, jehož otcem je Bolek Polívka, dělá své krásné matce čest.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...