Necítila se s ním šťastná

Byl to jeho nejdelší vztah a všichni doufali, že ona už ho skutečně dotáhne k oltáři. Hokejista JAROMÍR JÁGR (48) byl s bývalou moderátorkou INNOU PUHAJKOVOU (34) ve vztahu celých šest let. Ona ale pak vztah ukončila.

Byla to láska jako trám a každý jen čekal, kdy přijde svatba. Když se Inna Puhajková (34) seznámila s hokejistou Jaromírem Jágrem (48), bylo jí pouhých jednadvacet let a nebyla nijak zvlášť známá.

Také vás může zajímat ...

Urostlý hokejista jí ale okamžitě učaroval a ona jemu také. I přes větší věkový rozdíl a navzdory všem pochybnostem okolí spolu začali randit.

Puhajková věděla o všech jeho předešlých vztazích, které nikdy neměly příliš dlouhého trvání. Věřila ale v to, že v jejich případě to bude jinak.

Cítila se jenom jako robot

Po boku Jágra byla ze začátku šťastná, otevřel jí spoustu dveří a především díky němu se dostala k moderování Sportovních zpráv. Všechno bylo zalité sluncem, ale po několika letech začalo Inně docházet, že se necítí šťastná.

Kvůli Jágrově hokejové kariéře byla věčně na cestách, neměla stálý domov a cítila se zkrátka jen jako partnerka profesionálního hokejisty, která musela dennodenně plnit určitá kritéria.

Přestalo ji to naplňovat a začala toužit po normálním vztahu. Nechodila dlouho kolem horké kaše a svému partnerovi svěřila, co ji trápí. Rozešli se v dobrém, jako přátelé, ale Jágra rozchod velmi zabolel.

Dlouhou dobu se nemohl soustředit ani na svůj milovaný hokej. Je tedy jasné, že s mladou kráskou plánoval budoucnost, takový konec ale zjevně nečekal. A jestli se přes to přenesl? Sice měl několik dalších vztahů, stále se ale ještě neusadil.

Vypadalo to, že jsou si souzeni.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama